sobota, 14 november 2020 20:09

OD PONDELKA OBNOVUJEME SV.OMŠE

OD PONDELKA OBNOVUJEME SV.OMŠE

Od pondelka 16. novembra budeme môcť opäť sláviť bohoslužby, aj keď v obmedzenom počte. Konzílium epidemiológov schválilo návrh otvoriť kostoly do 50% kapacity ich priestorov. V našom Sanktuáriu je to cca 80 veriacich. 

"V platnosti, samozrejme, naďalej zostane všeobecný dišpenz od povinnosti účasti na bohoslužbách, ako aj výzva pre seniorov, chronicky chorých, a všetky rizikové skupiny, aby s návštevami bohoslužieb ešte počkali. Naďalej stále platia prísne hygienické pravidlá, ktoré sa musia všade bezpodmienečne dodržiavať, aby sa situácia ďalej nezhoršovala. (rúško, dezinfekcia rúk alebo rukavice). Dôležitá je však v každom prípade táto možnosť, aj keď obmedzenej účasti," uviedol v danej súvislosti hovorca TK KBS Martin Kramara.

Aj v našej farnosti od pondelka 16. novembra sa obnovujú sv.omše podľa programu bohoslužieb, ktoré sú zverejnené na našej webovej stránke.

Naše webové stránky používajú súbory cookies služby Google Analytics, ktorú poskytuje spoločnosť Google. Pomáha nám to analyzovať spôsoby využitia stránky zo strany používateľov a zlepšovať stránku. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.