nedeľa, 06 november 2016 09:35

Putovali sme za našou nebeskou Mamkou

Putovali sme za našou nebeskou Mamkou

„Všetkým, ktorí sa budú zbožne modliť môj ruženec, sľubujem svoju zvláštnu ochranu a hojnosť milostí“, hovorí prísľub Panny Márie pre tých, čo sa budú modliť svätý ruženec. Aj naše deti si vyprosovali hojnosť milostí na októbrových pobožnostiach sv. ruženca. Spolu 87 detí sa počas celého mesiaca pomodlilo 442 ružencov a prinieslo 442 stôp k Panne Márii.  Spoločne „obliekali“ Pannu Máriu, až napokon vznikol ucelený obraz Panny Márie. Ďakujeme všetkým deťom, ktoré sa zapojili do tejto pobožnosti. O odmene vás budeme včas informovať. No tou najväčšou odmenou je to, že nás všetkých Panna Mária ochraňuje, miluje a zahŕňa nás pod svoj plášť. 

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať aj všetkým katechétom a učiteľom zo základných škôl, ktorí sa spolu s deťmi chodili modliť sv. ruženec, a taktiež rodičom za sprevádzanie svojich ratolestí.  A tu sú mená tých najstatočnejších, ktorí pravidelne alebo viac ako polovicu mesiaca prichádzali na modlitbu sv. ruženca: Zuzka Drobňáková, Simonka Lukačová, Mária Drobňáková, Katka Drobňáková, Esterka Gumanová, Terezka Bujdošová,  Annamária Polačková, Štefan Drobňák, Kamilka Korekáčová, Mirka Čaklošová, Kristián Prokopič, Miriam Bujdošová, Tamarka Bujdošová, Jakub Sasarák, Jožko Sasarák, Klárka Rusinková, Magdalénka Čaklošová. 

 

Naše webové stránky používajú súbory cookies služby Google Analytics, ktorú poskytuje spoločnosť Google. Pomáha nám to analyzovať spôsoby využitia stránky zo strany používateľov a zlepšovať stránku. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.