Vytlačiť túto stránku
utorok, 27 november 2018 20:19

Pútnicke soboty vo Vysokej nad Uhom

Pútnicke soboty vo Vysokej nad Uhom

v prílohe zverejňujeme plagát pútnických sobôt v rodisku blahoslavenej Anky Kolesárovej vo Vysokej nad Uhom. Nižšie uvádzame program najbližšej pútnickej soboty, t.j. 15.12.2018.

Program:

15.00 hod. – hodina Božieho milosrdenstva – Korunka a odprosenie za hriechy rodín. Hodinu Božieho milosrdenstva budú viesť rehoľné sestry z kongregácie Matky Božieho milosrdenstva z Nižného Hrušova.

16.00 hod. – Krížová cesta za rodiny – Modlitbu krížovej cesty budú viesť veriaci z farnosti Remetské Hámre s pánom farárom Viliamom Rečičárom.

17.00 hod. – Večeradlo s Pannou Máriou – Vedie ružencové bratstvo z farnosti Úbrež aj s pánom farárom Radoslavom Krenickým.

18.00 hod. – Sv. omša– Hlavným celebrantom a kazateľom bude doc. ICDr. JUDr. Juraj Jurica, PhD. vicepostulátor procesu blahorečenia Anny Kolesárovej.

Po sv. omši bude adorácia s modlitbami za rodiny, za vnútorné uzdravenie a oslobodenie od zlého. Hudobne bude svätú omšu a adoráciu doprevádzať detský zbor z farnosti Jarovnice.

V rámci programu bude obnova krstných sľubov, obnova manželských sľubov, požehnanie devocionálií (ružence, krížiky, atď.) a bude možnosť pristúpiť aj k sviatosti zmierenia. Zároveň Vás pozývame na ďalšie pútnické soboty, ktoré budú každý mesiac vždy tretiu sobotu v mesiaci. V januári bude pútnická sobota 19.1.2019.

Naše webové stránky používajú súbory cookies služby Google Analytics, ktorú poskytuje spoločnosť Google. Pomáha nám to analyzovať spôsoby využitia stránky zo strany používateľov a zlepšovať stránku. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.