Správcovia farnosti

Miroslav Kyšeľa

Miroslav Kyšeľa

od 2015

dekan-farár
Ján Švec-Bilý

Ján Švec-Bilý

2003 – 2015

dekan-farár
Pavel Kaminský

Pavel Kaminský

1991 – 2003

dekan-farár
Marián Čižmár

Marián Čižmár

14. 2. 1991 – 31. 8. 1991

farár
Pavel Kaminský

Pavel Kaminský

1. 9. 1990 – 13. 2. 1991

farár
Ladislav Franc

Ladislav Franc

1. 5. 1990 – 31. 8. 1990

farár
Anton Lesník

Anton Lesník

1987 – 30. 4. 1990

farár
František Tuleja

František Tuleja

1973 – 1987

farár
Gabriel Juruš

Gabriel Juruš

1. 9. 1972 – 1. 7. 1973

administrátor
Jozef Scöcz

Jozef Scöcz

1959 – 1972

farár
Juraj Kišiday

Juraj Kišiday

1952 – 1959

farár
František Tuleja

František Tuleja

1951 – 1952

dočasný administrátor
Alfréd Wilk

Alfréd Wilk

1951 – 1951

dočasný administrátor
Tibor Umstädter

Tibor Umstädter

1950 – 1951

dočasný administrátor
Štefan Varga

Štefan Varga

1944 – 1950

farár
Štefan Ducko

Štefan Ducko

1939 – 1944

farár
Andrej Jerga

Andrej Jerga

1936 – 1939

farár
František Inzinger

František Inzinger

1913 – 1936

farár
Michal Czinatan

Michal Czinatan

1908 – 1913

farár
Dr. Pál Virágh

Dr. Pál Virágh

1904 – 1908

farár

Naše webové stránky používajú súbory cookies služby Google Analytics, ktorú poskytuje spoločnosť Google. Pomáha nám to analyzovať spôsoby využitia stránky zo strany používateľov a zlepšovať stránku. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.